Medailles

Zilveren Medaille voor Cultuurverdienste

Profiel

Een zilveren medaille voor Cultuurverdienste zal, na voordracht door het Dagelijks Bestuur van de Cultuurraad aan en goedkeuring door het College van burgemeester en schepenen, uitgereikt worden aan verdienstelijke (bestuurs)leden van de culturele verenigingen, aangesloten bij de Cultuurraad.

Voorwaarde

25 jaar inzet cultureel werk in één en dezelfde vereniging
(1 jaar bestuursfunctie = 1 jaar)
(1 jaar gewoon lid = ½ jaar)

Toekenningprocedure

Op aanvraag door de vereniging aan het Dagelijks Bestuur van de Cultuurraad via een daartoe bestemd formulier.

Opmerkingen

  1. De aanvraag moet gebeuren voor 1 juni. Aanvragen na 1 juni komen pas in aanmerking voor het volgende werkjaar.
  2. De medaille zelf wordt uitgereikt op CultuurCocktail@Knokke-Heist, de bijhorende pin kan al tijdens het verenigingsfeest of –activiteit opgespeld worden. De vereniging maakt daartoe de nodige afspraken met de voorzitter van de Cultuurraad.
  3. Een lid kan maar éénmaal een zilveren medaille ontvangen. Indien dit lid ook door een andere vereniging, waarbij het aan de gestelde voorwaarden voldoet, voorgedragen wordt, dan geldt alleen de eerste aanvraag.

Gouden Medaille voor cultuurverdienste

Profiel

Een gouden medaille voor Cultuurverdienste zal, na voordracht door het Dagelijks Bestuur van de Cultuurraad aan en goedkeuring door het College van burgemeester en schepenen, uitgereikt worden aan verdienstelijke (bestuurs)leden van de culturele verenigingen, aangesloten bij de Cultuurraad.

Voorwaarde

Een heel bijzondere of uitzonderlijke inzet voor het culturele werk in Knokke-Heist

Toekenningprocedure

Enkel en alleen op voordracht van het Dagelijks Bestuur van de Cultuurraad zelf aan het College van burgemeester en schepenen.

Opmerkingen

  1. De medaille zelf wordt uitgereikt op CultuurCocktail@Knokke-Heist, de bijhorende pin kan al tijdens het verenigingsfeest of –activiteit opgespeld worden. De voorzitter van de Cultuurraad maakt daartoe de nodige afspraken met het bestuur van de betrokken vereniging.
  2. Eenzelfde persoon kan maar eenmaal een gouden medaille ontvangen, maar blijft het recht behouden op het verkrijgen (of al verkregen hebben) van een zilveren medaille voor cultuurverdienste.
  • Tot het bekomen van de medaille voor cultuurverdienste.

  • WEGENS
  • Bovenvermelde gegevens zijn echt en waar,
    (op de dag van de uitreiking ontvangt men een cultuurpin, de medaille wordt uitgereikt op het eerstvolgende Cultuurgala – indien ingediend voor eind juni van hetzelfde jaar)
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Overzicht medailles voor cultuurverdienste

Gouden medailles

1. VAN LEDE Gaston Davidsfonds 03/11/1967
2. BULLYNCK Georges KTKH 03/11/1967
3. AERTSSEN-CLINCK Oct. KTKH 03/11/1967
4. MATTELAER Eugène Davidsfonds Knokke 03/11/1967
5. PLASSCHAERT Adrien Zeegalm Knokke 03/11/1967
6. CORNELIS Sirene Willemsfonds Knokke 24/05/1969
7. KOTEN Edward Willemsfonds Knokke 24/05/1969
8. LIEVENS Georges KTKH 24/05/1969
9. BULCKE Marie CMBV Heist 24/03/1973
10. BRAET Alice KVLV Westkapelle 24/03/1973
11. COORNAERT Alice KVLV Westkapelle 24/03/1973
12. TILLEMAN Augusta KVLV Westkapelle 24/03/1973
13. d’HOORE Lia KVLV Westkapelle 24/03/1973
14. WALGRAEVE Alois Davidsfonds Heist 24/03/1973
15. ACKX Karel DF + ST. Cecilia Heist 24/03/1973
16. BOERJAN Edgard ST. Cecilia Westkapelle 24/03/1973
17. DOGIMONT-ACKX Victorine KAV Heist 24/03/1973
18. VANDENBERGHE Felicia KAV Heist 24/03/1973
19. STEPMAN Antoine Cantabile 24/03/1973
20. JACOBS Jules Cantabile 24/03/1973
21. DHONDT Georges Davidsfonds Knokke 24/03/1973
22. VERCRUYSSE Gaston NCMV Westkapelle 24/03/1973
23. VAN TORRE Charles Willen is Kunnen Heist 24/03/1973
24. LELIAERT Triphon ST. Cecilia Heist 24/03/1973
25. LEYSELE Omer ST. Cecilia Heist 24/03/1973
26. VAN HAELEWYN Abel ST. Cecilia Heist 24/03/1973
27. MONBAILLYU Maria Nat. Werk Kinderwelzijn 24/03/1973
28. RUYSSCHAERT Eric Cultuurraad 16/03/1977
29. MAERTENS Jacques Cantabile 01/02/1978
30. GHEKIERE Antoon Cultuurraad 13/11/1987
31. MUYLLAERT Hilaire KTKH 09/12/1989
32. PEIRE Luc Cultuurraad
33. DELOS André ST. Cecilia Heist 20/04/1991
34. WILLEMS Robert Cultuurraad 09/10/1991
35. VERMAEL Jacqueline Cultuurraad 30/09/1992
36. DEVREESE Gerard Cultuurraad 20/09/1993
37. DE VOCHT Juul Cultuurraad 20/09/1993
38. VAN CAILLIE Gilbert Davidsfonds Knokke 20/09/1994
39. D’HONDT André Cultuurraad 16/10/1994
40. VANDOORNE Mariette Cultuurraad 19/10/1994
41. VAN DEN BROECK Maria Heistse Klakkertjes 28/01/1996
42. BAERT Jan Amaryllis 23/06/1996
43. WARNIER Gaspar Cultuurraad 21/04/2000
44. SABBE Anny Cultuurraad 21/04/2000
45. GOETHALS Michel ST. Cecilia Heist 21/04/2000
46. MESEURE Walter Gaudeamus 21/04/2000
47. DEVOS Simonne Le Cygne 22/09/2000
48. OPSOMER Lydie Le Cygne 22/09/2000
49. LUTTERS Esther Lib. Vrouwenbond 2001
50. LIEVENS Magda KTKH 2001
51. VAN HERK Wilhelmina 2002
52. ADRIAENSSENS Gerard Cnocke is hier 14/12/2003
53. AERNOUDTS Karel 21/10/2004
54. TAVEIRNE Paul WF Heist/Duinbergen 21/10/2004
55. HAZEBROUCK Yvan Cultuurraad 11/10/2014

Zilveren Medailles

1. VAN STEENE Hilde Willemsfonds Knokke 24/05/1969
2. DESMIDT Fernand Willemsfonds Knokke 25/05/1969
3. MAENHOUDT Alice KAV Knokke 24/03/1973
4. SCHOTTE Godelieve KAV Knokke 24/03/1973
5. VAN LANDSCHOOT Louis FFKH 24/03/1973
6. PAUWAERT Prosper FFKH 24/03/1973
7. LINGIER Sidonie KAV Knokke 24/03/1973
8. VERLINDE Bertrand FFKH 24/03/1973
9. VAN HALEWIJN Guillaume Davidsfonds Heist 24/03/1973
10. BIL Firmin ST. Cecilia Westkapelle 24/03/1973
11. MUYLLAERT Hilaire KTKH 24/03/1973
12. DE WAEGENAERE Wilhelmina KAV Heist 24/03/1973
13. JANSSENS Irène KAV Heist 24/03/1973
14. DE GRANDE Mariette KAV Heist 24/03/1973
15. DE KNOCK Arthur FFKH 24/03/1973
16. OTTRICHE Gustave Cantabile 24/03/1973
17. MONBALLYU Robert Cantabile 24/03/1973
18. CALLIER Pieter Davidsfonds Knokke 24/03/1973
19. DE GROOTE Raymond Davidsfonds Knokke 24/03/1973
20. VANTORRE Oscar Willen is kunnen Heist 24/03/1973
21. ENGELRELST Jules ST. Cecilia Heist 24/03/1973
22. EVERAERT Armand ST. Cecilia Heist 24/03/1973
23. WAEGHE Omer KTKH 24/03/1973
24. VANDEGEHUCHTE Paula Zeegalm Knokke 24/03/1973
25. VERMEIRE Carlos Zeegalm Knokke 24/03/1973
26. VERHEYE Leon Zeegalm Knokke 24/03/1973
27. GOBERT Roger Zeegalm Knokke 24/03/1973
28. Graaf LIPPENS Leon Zeegalm Knokke 24/03/1973
29. DESMIDT André Zeegalm Knokke 24/03/1973
30. SANDELE Florimond Zeegalm Knokke 24/03/1973
31. VERMEIRE Serafine KVLV Westkapelle 24/03/1973
32. VERBOUW-HUYS Clementine KVLV Westkapelle 24/03/1973
33. VANTORRE Jan Vissersvreugd 25/02/1974
34. UTTERWULGHE Leon Vissersvreugd 25/02/1974
35. DEGRAEVE Theophiel Vissersvreugd 25/02/1974
36. VERMEILLE Gustaaf Vissersvreugd 25/02/1974
37. VLIETINCK Gustaaf Vissersvreugd 25/02/1974
38. JONCKHEERE Leon Vissersvreugd 25/02/1974
39. VANDIERENDONCK André Vissersvreugd 25/02/1974
40. CATTOOR Robert Vissersvreugd 21/02/1977
41. DECLOEDT Gustaaf Vissersvreugd 21/02/1977
42. AERTSSEN Yvonne Willemsfonds Knokke 01/02/1978
43. BEX Marcella CMBV Heist 01/02/1978
44. DAVIDS Carlos FFKH 01/02/1978
45. DEBROCK Marcel Willemsfonds Knokke 01/02/1978
46. D’HONDT Charles Willemsfonds Knokke 01/02/1978
47. DYSERINCK Jozef Cantabile 01/02/1978
48. DYSERICK-FLORIMONT Nora KAV Heist 01/02/1978
49. LECONTE Guy FFKH 01/02/1978
50. MAELSTAF Marcel FFKH 01/02/1978
51. PENNINCKJoris Willemsfonds Knokke 01/02/1978
52. SLEGERS-DEGROOTE Maria KAV Heist 01/02/1978
53. VAN KERSCHAEVER Clement BGJG 01/02/1978
54. VERMEIRE-VAN STEENE Rosa Willemsfonds Knokke 01/02/1978
55. VERCRUYSSE Désiré KWK Westkapelle 01/02/1978
56. VERHEYE André FFKH 01/02/1978
57. VAN HERCK Julia KAV Heist 01/02/1978
58. ROSSEEL Richard KWB Heist 12/04/1980
59. DAVELOOSE Richard KWB Heist 12/04/1980
60. GOEMINNE Karel KWB Heist 12/04/1980
61. D’HONDT André Willemsfonds Knokke 09/01/1983
62. GEERINCKX Paul Davidsfonds Knokke 09/01/1983
63. VAN CAILLIE Gilbert Davidsfonds Knokke 09/01/1983
64. AERNOUDTS Herman Davidsfonds Knokke 09/01/1983
65. MERGAERT Georges Davidsfonds Knokke 09/01/1983
66. VERMAEL Jacqueline VTB-VAB Knokke 09/01/1983
67. VAN REYBROECK Maurice AKMV (kapperskring) 09/01/1983
68. PERSYN Georges Zeegalm Knokke 09/01/1983
69. SAVAETE Robert Zeegalm Knokke 09/01/1983
70. VAN MAELE Jules Zeegalm Knokke 09/01/1983
71. JAUMAIN Adolphine KAV Heist 09/01/1983
72. DESCHOOLMEESTER Martha KAV Knokke 09/01/1983
73. BULLYNCK Simnne KTKH 09/01/1983
74. CLAEYS Irène KTKH 09/01/1983
75. CLAEYS Jacqueline KTKH 09/01/1983
76. CLAEYS Maria KTKH 09/01/1983
77. BULLINCK Georges KTKH 09/01/1983
78. VERLINDE Louis KTKH 09/01/1983
79. WAEGHE Julilen KTKH 09/01/1983
80. DEMEESTERE Georges KTKH 17/12/1983
81. GYSEL Freddy KTKH 17/12/1983
82. BEYNE Oscar Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
83. BIENSTMAN Armand Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
84. BOULJON Jules Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
85. BRAET Achiel Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
86. KERCKHOF Andreas Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
87. KERCKHOF Silvain Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
88. VAN DE SOMPELE Cyriel Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
89. COSTERS Simonne KVLV Westkapelle 26/06/1983
90. DEVINCK Emma KVLV Westkapelle 26/06/1983
91. LANNOO Marcella KVLV Westkapelle 26/06/1983
92. BARREMAECKER Helena KAV Knokke 05/10/1985
93. VERWEE Delphine KAV Knokke 05/10/1985
94. JANSSENS Alice KAV Knokke 05/10/1985
95. BONTE Godelieve KAV Knokke 05/10/1985
96. VAN DER JEUGT Monique KAV Knokke 05/10/1985
97. DECOCK Lauranda KAV Knokke 05/10/1985
98. GOETHALS Yolanda KAV Knokke 05/10/1985
99. DESMIDT Prudentia KAV Knokke 05/10/1985
100. DEVRIENDT Laurent KAV Knokke 05/10/1985
101. SLABBINCK Marcel KTKH 15/03/1986
102. VERMEIRE Willy FFKH 13/11/1987
103. DEZUTTER Willy FFKH 13/11/1987
104. KINT-DECOSTER Denise KAV Knokke 13/11/1987
105. VANDIERENDONCK Julia KAV Heist 13/11/1987
106. DESWARTE Anna KAV Heist 13/11/1987
107.STEPMAN Marie-José Cantabile 13/11/1987
108. AERTSSEN Oscar Willemsfonds Knokke 13/11/1987
109. MAERTENS Louise Willemsfonds Knokke 13/11/1987
110. FOURNIER Maurice Willemsfonds Knokke 13/11/1987
111. MAERTENS Willy Willemsfonds Knokke 13/11/1987
112. VERHEYE Bertha Willemsfonds Knokke 13/11/1987
113. VAN COILLIE Roger Willemsfonds Knokke 13/11/1987
114. VAN DEVELDE Petrus Willemsfonds Knokke 13/11/1987
115. VAN HOUTTE Herman Willemsfonds Knokke 13/11/1987
116. VAN HOUUTE Leopold Willemsfonds Knokke 13/11/1987
117. CLAEYS Luc KVBP 17/01/1990
118. SANDELE André KVBP 17/01/1990
119. CUMPS Pierre KVBP 17/01/1990
120. DEBUCK Werner KVBP 17/01/1990
121. VANDIERENDONCK André ST. Cecilia Heist 28/04/1990
122. DESCHEPPER Hubert ST. Cecilia Heist 28/04/1990
123. STROOBANDT Gustaaf ST. Cecilia Heist 28/04/1990
124. DEVINCK Roger Vriendenkring postpersoneel 08/12/1990
125.VANDIERENDONCK Rachel KAV Heist 20/12/1990
126. DEBEDTS Irène KAV Heist 20/12/1990
127. DEGRANDE Jacqueline KAV Heist 20/12/1990
128. KERCKHOF André landelijke gilde Westkapelle 18/06/1991
129. DEWANDEL Leopold Davidsfonds Westkapelle 06/07/1991
130. THIEL Louis Davidsfonds Westkapelle 06/07/1991
131. SLABBINCK Madeleine KAV Knokke 27/12/1991
132. DUPONCHEEL Maria CMBV Duinbergen 05/04/1993
133. JOORIS Lieve CMBV Duinbergen 05/04/1993
134. VAN HOLM Bertrand BGJG Westkapelle 27/09/1993
135. THIEL Jozef BGJG Westkapelle 27/09/1993
136. PAPE Alfons Cantabile 18/10/1993
137. DENYS Cecilia Cantabile 18/10/1993
138. VANTORRE René KWB Heist 02/05/1994
139. DE PAEP Joseph KWB Heist 02/05/1994
140. DESPIEGELAERE Gilbert ST. Cecilia Heist 28/04/1995
141. MAES Marcel Willemsfonds Duinbergen 22/09/1995
142. TAVERNE Paul Willemsfonds Duinbergen 22/09/1995
143. BONTE Agnes KAV Knokke 20/10/1995
144. DE REU Elisabeth KAV Knokke 20/10/1995
145. JANSSENS Huguette KAV Knokke 20/10/1995
146. LIETAER Hedwig KAV Knokke 20/10/1995
147. VAN DEN BOSSCHE Jeannine KAV Knokke 20/10/1995
148. VLIETINCK René schaakkring ‘t Zeepaard 19/01/1996
149. ROSSEEL Jerome ST. Cecilia Heist 19/04/1996
150. BONNY Leonard ST. Cecilia Heist 19/04/1996
151, MESUERE Walter ST. Cecilia Heist 19/04/1996
152. GEORGE Hilda vrouwenbond hoger leven 24/10/1996
153. VAN HOOF Godelieve vrouwenbond hoger leven 20/12/1996
154. DESSEYN Germaine vrouwenbond hoger leven 20/12/1996
155. VERHEYE André FFKH 12/09/1997
156. d’HONDT Jeanne FFKH 12/09/1997
157. VAN ZANDWEGHE Norbert FFKH 12/09/1997
158. DESMEDT Willy CNOC IS IER 26/09/1997
159. ADRIAENSSENS Gerard CNOC IS IER 26/09/1997
160. LANNOY Danny CNOC IS IER 26/09/1997
161. SLABBINCK Marcel KTKH 11/12/1997
162. LEBLEU Josée KVLV Westkapelle 11/12/1997
163. VANDEPITTE Firmin museum Sincfala 11/12/1997
164. BRAET Paul museum Sincfala 11/12/1997
165. LARBOUILLAT Jacques museum Sincfala 11/12/1997
166. BALLEGEER Johan museum Sincfala 11/12/1997
167. VANTORRE Prosper ST. Cecilia Heist 30/03/1998
168. SCHOTTE Gabrielle KAV Knokke 07/04/1998
169. VANDERJEUGD Angèle KAV Knokke 07/04/1998
170. VANDIERENDONCK André ST. Cecilia Heist 07/04/1998
171. WESTYN Chritiane KAV Knokke 07/04/1998
172. ROTSAERT Rita KAV Knokke 07/04/1998
173. ALLARY Rita KAV Knokke 07/04/1998
174. ROSSEEL Esther KAV Knokke 07/04/1998
175. GHEYLE Georges KAV Westkapelle 24/09/1999
177. DEVINCK Emma KAV Westkapelle 24/09/1999
178. DEWAEGENAERE Jeanine KAV Westkapelle 24/09/1999
179. LIERMAN Lucrèce KAV Westkapelle 24/09/1999
180. CASIER Yvonne KAV Westkapelle 24/09/1999
181. BOI Jenny KAV Westkapelle 24/09/1999
182. DELOVE Gustaaf KBG Westkapelle 22/10/1999
183. VAN QUATHEM Charles KBG Knokke 05/11/1999
184. SLEGERS Aline KAV Heist 11/08/2000
185. DECLERCK Lieve KAV Heist 11/08/2000
186. DESMIDT André Heist Leeft 15/09/2000
187. VAN EECKHOUTTE Harold CNOC IS IER 22/09/2000
188. COSTERS Simonne KVLV Westkapelle 15/12/2001
189. BRAET Gilberte
190. VANTORRE Lucie
191. PYCKAVET- GHYSELBRECHT 2003
192. WILLAERT-WIERS Paula 2003
193. REUBENS Marie-Jeanne 2003
194. DECOSTER Denise 11/10/2003
195. ROTSAERT Rita 11/10/2003
196. DEVISCH Manu 11/10/2003
197. BEAUSART Maurice KWB Heist 08/05/2004
198. VERHEYE André FFKK 2004
199. FOCKENIER Daniel FFKK 2004
200. SLABBINCK Clement KBG Knokke 2004
201. DHONT Rachel KBG Knokke 2004
202. VERBOUW Palmire
203. VIAENE Augustus
204. DANNEELS Camilla
205. VANTIEGHEM Achiel
206. OVERSTRAETE Dirk CNOC IS IER 2005
207. POISSONNIER Annie Davidsfonds 2005
208. MARTENS Mieke KAV Knokke 2005
209. BEARELLE Marie-Claire KAV Knokke 2005
210. DE BLAERE Nicole KAV Knokke 2005
211. TEMMERMAN Emmie KAV Knokke 2005
212. VERMEERSCH Anette KAV Heist 2006
213. DESECK Arlette KAV Heist 2006
214. PINTELON Christa KTKH 01/04/2006
215. SEGAERT Dominique KTKH 01/04/2006
216. DEROO Dora KTKH 01/04/2007
217. VLAEMINCK Lieve KTKH 01/04/2007
218. DE VLIEGHE Gerard Duinzangers 06/10/2007
219. VANTORRE Laura Duinzangers 06/10/2007
220. VERSTRAETE Pierre schaakclub Zeepaard 2007
221. CASIER Rose Gezinsbond Knokke 18/10/2008
222. STUBBE Jozef Gezinsbond Knokke 18/10/2008
223. UTTERWULGHE Bryan Heyst Leeft 18/10/2009
224. TIMMERMAN Dirk KTKH 2009
225. VERWEE Francine KTKH 2009
226. SAVELS Georges Open Contactclub 19/12/2010
227. SEGAERT Greta KAV Heist 23/12/2010
228. VANTOURNHOUT José KAV Heist 23/12/2010
229. LIEVENS Magda KTKH 02/10/2010
230. SUVEE Gilbert Kon. Harm. De Zeegalm 02/10/2010
231. VERMEERSCH Alberic Kon. Harm. De Zeegalm 02/10/2010
232. VERGAUWEN Liliane 2011
233. VAN KERREBROECK Maria 2011
234. VANDECASTEELE Elisabeth 2011
235. DE GROOTE Georgette 2011
236. DE GROOTE Lisette 2011
237. CLAEYS Madeleine 2011
238. DEBUCK Denise 2011
239. PAUWAERT Hubertine 2011
240. NAESSENS Linda 2011
241. VAN BRUSSEL Gerarda 2011
242. FAILLIE Luc Davidsfonds Westkapelle 2012
243. STUBBE Johan Davidsfonds Westkapelle 2012
244. KERCKHOF Anne-Mie KVLV Wetkapelle 2013
245. BEAUSAERT Lisette KVLV Wetkapelle 2013
246. PROPHETE Patrick ST. Cecilia Heist 2013
247. BONTE Gisèle KVLV Westkapelle 05/10/2013
248. LYBAERT Erna KVLV Westkapelle 05/10/2013
249. VERBOUW Simonne KVLV Westkapelle 05/10/2013
250. VAN RILLAER Luc Kon. Harm De Zeegalm 2014
251. MARTENS Regine Markant 2014
252. ENGELRELST Ronny Heyst Leeft 2014
253. DE ZUTTER Marie-Christine Heyst Leeft 2014
254. VANTORRE Dirk Natuurpunt Afd. KH 2015
255. VANTORRE Rudi Natuurpunt Afd. KH 2015