Zilveren Medaille voor Cultuurverdienste
Profiel
Een zilveren medaille voor Cultuurverdienste zal, na voordracht door het Dagelijks Bestuur van de Cultuurraad aan en goedkeuring door het College van burgemeester en schepenen, uitgereikt worden aan verdienstelijke (bestuurs)leden van de culturele verenigingen, aangesloten bij de Cultuurraad.
Voorwaarde
25 jaar inzet cultureel werk in één en dezelfde vereniging
(1 jaar bestuursfunctie = 1 jaar)
(1 jaar gewoon lid = ½ jaar)
Toekenningprocedure
Op aanvraag door de vereniging aan het Dagelijks Bestuur van de Cultuurraad via een daartoe bestemd formulier.
Opmerkingen
- De aanvraag moet gebeuren voor 1 juni. Aanvragen na 1 juni komen pas in aanmerking voor het volgende werkjaar.
- De medaille zelf wordt uitgereikt op CultuurCocktail@Knokke-Heist, de bijhorende pin kan al tijdens het verenigingsfeest of –activiteit opgespeld worden. De vereniging maakt daartoe de nodige afspraken met de voorzitter van de Cultuurraad.
- Een lid kan maar éénmaal een zilveren medaille ontvangen. Indien dit lid ook door een andere vereniging, waarbij het aan de gestelde voorwaarden voldoet, voorgedragen wordt, dan geldt alleen de eerste aanvraag.
Gouden Medaille voor cultuurverdienste
Profiel
Een gouden medaille voor Cultuurverdienste zal, na voordracht door het Dagelijks Bestuur van de Cultuurraad aan en goedkeuring door het College van burgemeester en schepenen, uitgereikt worden aan verdienstelijke (bestuurs)leden van de culturele verenigingen, aangesloten bij de Cultuurraad.
Voorwaarde
Een heel bijzondere of uitzonderlijke inzet voor het culturele werk in Knokke-Heist
Toekenningprocedure
Enkel en alleen op voordracht van het Dagelijks Bestuur van de Cultuurraad zelf aan het College van burgemeester en schepenen.
Opmerkingen
- De medaille zelf wordt uitgereikt op CultuurCocktail@Knokke-Heist, de bijhorende pin kan al tijdens het verenigingsfeest of –activiteit opgespeld worden. De voorzitter van de Cultuurraad maakt daartoe de nodige afspraken met het bestuur van de betrokken vereniging.
- Eenzelfde persoon kan maar eenmaal een gouden medaille ontvangen, maar blijft het recht behouden op het verkrijgen (of al verkregen hebben) van een zilveren medaille voor cultuurverdienste.
Overzicht Zilveren medailles voor cultuurverdienste
1 VAN STEENE Hilde Willemsfonds Knokke 24/05/1969
2 DESMIDT Fernand Willemsfonds Knokke 25/05/1969
3 MAENHOUDT Alice KAV Knokke 24/03/1973
4 SCHOTTE Godelieve KAV Knokke 24/03/1973
5 VAN LANDSCHOOT Louis FFKH 24/03/1973
6 PAUWAERT Prosper FFKH 24/03/1973
7 LINGIER Sidonie KAV Knokke 24/03/1973
8 VERLINDE Bertrand FFKH 24/03/1973
9 VAN HALEWIJN Guillaume Davidsfonds Heist 24/03/1973
10 BIL Firmin St. Cecilia Westkapelle 24/03/1973
11 MUYLLAERT Hilaire KTKH 24/03/1973
12 DE WAEGENAERE Wilhelmina KAV Heist 24/03/1973
13 JANSSENS Irène KAV Heist 24/03/1973
14 DE GRANDE Mariette KAV Heist 24/03/1973
15 DE KNOCK Arthur FFKH 24/03/1973
16 OTTRICHE Gustave Cantabile 24/03/1973
17 MONBALLYU Robert Cantabile 24/03/1973
18 CALLIER Pieter Davidsfonds Knokke 24/03/1973
19 DE GROOTE Raymond Davidsfonds Knokke 24/03/1973
20 VANTORRE Oscar Willen is kunnen Heist 24/03/1973
21 ENGELRELST Jules St. Cecilia Heist 24/03/1973
22 EVERAERT Armand St. Cecilia Heist 24/03/1973
23 WAEGHE Omer KTKH 24/03/1973
24 VANDEGEHUCHTE Paula Zeegalm Knokke 24/03/1973
25 VERMEIRE Carlos Zeegalm Knokke 24/03/1973
26 VERHEYE Leon Zeegalm Knokke 24/03/1973
27 GOBERT Roger Zeegalm Knokke 24/03/1973
28 Graaf LIPPENS Leon Zeegalm Knokke 24/03/1973
29 DESMIDT André Zeegalm Knokke 24/03/1973
30 SANDELE Florimond Zeegalm Knokke 24/03/1973
31 VERMEIRE Serafine KVLV Westkapelle 24/03/1973
32 VERBOUW-HUYS Clementine KVLV Westkapelle 24/03/1973
33 VANTORRE Jan Vissersvreugd 25/02/1974
34 UTTERWULGHE Leon Vissersvreugd 25/02/1974
35 DEGRAEVE Theophiel Vissersvreugd 25/02/1974
36 VERMEILLE Gustaaf Vissersvreugd 25/02/1974
37 VLIETINCK Gustaaf Vissersvreugd 25/02/1974
38 JONCKHEERE Leon Vissersvreugd 25/02/1974
39 VANDIERENDONCK André Vissersvreugd 25/02/1974
40 CATTOOR Robeert Vissersvreugd 21/02/1977
41 DECLOEDT Gustaaf Vissersvreugd 21/02/1977
42 AERTSSEN Yvonne Willemsfonds Knokke 1/02/1978
43 BEX Marcella CMBVHeist 1/02/1978
44 DAVIDS Carlos FFKH 1/02/1978
45 DEBROCK Marcel Willemsfonds Knokke 1/02/1978
46 D’HONDT Charles Willemsfonds Knokke 1/02/1978
47 DYSERINCK Jozef Cantabile 1/02/1978
48 DYSERICK-FLORIMONT Nora KAV Heist 1/02/1978
49 LECONTE Guy FFKH 1/02/1978
50 MAELSTAF Marcel FFKH 1/02/1978
51 PENNINCK Joris Willemsfonds Knokke 1/02/1978
52 SLEGERS-DEGROOTE Maria KAV Heist 1/02/1978
53 VAN KERSCHAEVER Clement BGJG 1/02/1978
54 VERMEIRE-VAN STEENE Rosa Willemsfonds Knokke 1/02/1978
55 VERCRUYSSE Désiré KWK Westkapelle 1/02/1978
56 VERHEYE André FFKH 1/02/1978
57 VAN HERCK Julia KAV Heist 1/02/1978
58 ROSSEEL Richard KWB Heist 12/04/1980
59 DAVELOOSE Richard KWB Heist 12/04/1980
60 GOEMINNE Karel KWB Heist 12/04/1980
61 D’HONDT André Willemsfonds Knokke 9/01/1983
62 GEERINCKX Paul Davidsfonds Knokke 9/01/1983
63 VAN CAILLIE Gilbert Davidsfonds Knokke 9/01/1983
64 AERNOUDTS Herman Davidsfonds Knokke 9/01/1983
65 MERGAERT Georges Davidsfonds Knokke 9/01/1983
66 VERMAEL Jacqueline VTB-VAB Knokke 9/01/1983
67 VAN REYBROECK Maurice AKMV (kapperskring) 9/01/1983
68 PERSYN Georges Zeegalm Knokke 9/01/1983
69 SAVAETE Robert Zeegalm Knokke 9/01/1983
70 VAN MAELE Jules Zeegalm Knokke 9/01/1983
71 JAUMAIN Adolphine KAV Heist 9/01/1983
72 DESCHOOLMEESTER Martha KAV Knkokke 9/01/1983
73 BULLYNCK Simonne KTKH 9/01/1983
74 CLAEYS Irène KTKH 9/01/1983
75 CLAEYS Jacqueline KTKH 9/01/1983
76 CLAEYS Maria KTKH 9/01/1983
77 BULLINCK Georges KTKH 9/01/1983
78 VERLINDE Louis KTKH 9/01/1983
79 WAEGHE Julien KTKH 9/01/1983
80 DEMEESTERE Georges KTKH 17/12/1983
81 GYSEL Freddy KTKH 17/12/1983
82 BEYNE Oscar Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
83 BIENSTMAN Armand Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
84 BOULJON Jules Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
85 BRAET Achiel Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
86 KERCKHOF Andreas Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
87 KERCKHOF Silvain Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
88 VAN DE SOMPELE Cyriel Boerengilde Westkapelle 26/06/1983
89 COSTERS Simonne KVLV Westkapelle 26/06/1983
90 DEVINCK Emma KVLV Westkapelle 26/06/1983
91 LANNOO Marcella KVLV Westkapelle 26/06/1983
92 BARREMAECKER Helena KAV Knokke 5/10/1985
93 VERWEE Delphine KAV Knokke 5/10/1985
94 JANSSENS Alice KAV Knokke 5/10/1985
95 BONTE Godelieve KAV Knokke 5/10/1985
96 VAN DER JEUGT Monique KAV Knokke 5/10/1985
97 DECOCK Lauranda KAV Knokke 5/10/1985
98 GOETHALS Yolanda KAV Knokke 5/10/1985
99 DESMIDT Prudentia KAV Knokke 5/10/1985
100 DEVRIENDT Laurent KAV Knokke 5/10/1985
101 SLABBINCK Marcel KTKH 15/03/1986
102 VERMEIRE Willy FFKH 13/11/1987
103 DEZUTTER Willy FFKH 13/11/1987
104 KINT-DECOSTER Denise KAV Knokke 13/11/1987
105 VANDIERENDONCK Julia KAV Heist 13/11/1987
106 DESWARTE Anna KAV Heist 13/11/1987
107 STEPMAN Marie-José Cantabile 13/11/1987
108 AERTSSEN Oscar Willemsfonds Knokke 13/11/1987
109 MAERTENS Louise Willemsfonds Knokke 13/11/1987
110 FOURNIER Maurice Willemsfonds Knokke 13/11/1987
111 MAERTENS Willy Willemsfonds Knokke 13/11/1987
112 VERHEYE Bertha Willemsfonds Knokke 13/11/1987
113 VAN COILLIE Roger Willemsfonds Knokke 13/11/1987
114 VAN DEVELDE Petrus Willemsfonds Knokke 13/11/1987
115 VAN HOUTTE Herman Willemsfonds Knokke 13/11/1987
116 VAN HOUTTE Leopold Willemsfonds knokke 13/11/1987
117 CLAEYS Luc KVBP 17/01/1990
118 SANDELE André KVBP 17/01/1990
119 CUMPS Pierre KVBP 17/01/1990
120 DEBUCK Werner KVBP 17/01/1990
121 VANDIERENDONCK André St. Cecilia Heist 28/04/1990
122 DESCHEPPER Hubert St. Cecilia Heist 28/04/1990
123 STROOBANDT Gustaaf St. Cecilia Heist 28/04/1990
124 DEVINCK Roger Vriendenkring postpersoneel 8/12/1990
125 VANDIERENDONCK Rachel KAV Heist 20/12/1990
126 DEBEDTS Irène KAV Heist 20/12/1990
127 DEGRANDE Jacqueline KAV Heist 20/12/1990
128 KERCKHOF André landelijke gilde Westkapelle 18/06/1991
129 DEWANDEL Leopold Davidsfonds Westkapelle 6/07/1991
130 THIEL Louis Davidsfonds Westkapelle 6/07/1991
131 SLABBINCK Madeleiine KAV Knokke 27/12/1991
132 DUPONCHEEL Maria CMBV Duinbergen 5/04/1993
133 JOORIS Lieve CMBV Duinbergen 5/04/1993
134 VAN HOLM Bertrand BGJG Westkapelle 27/09/1993
135 THIEL Jozef BGJG Westkapelle 27/09/1993
136 PAPE Alfons Cantabile 18/10/1993
137 DENYS Cecilia Cantabile 18/10/1993
138 VANTORRE René KWB Heist 2/05/1994
139 DE PAEP Joseph KWB Heist 2/05/1994
140 DESPIEGELAERE Gilbert ST. Cecilia Heist 28/04/1995
141 MAES Marcel Willemsfonds Duinbergen 22/09/1995
142 TAVERNE Paul Willemsfonds Duinbergen 22/09/1995
143 BONTE Agnes KAV Knokke 20/10/1995
144 DE REU Elisabeth KAV Knokke 20/10/1995
145 JANSSENS Huguette KAV Knokke 20/10/1995
146 LIETAER Hedwig KAV Knokke 20/10/1995
147 VAN DEN BOSSCHE Jeannine KAVKnokke 20/10/1995
148 VLIETINCK René – schaakkring ’t Zeepaard 19/01/1996
149 ROSSEEL Jerome – St. Cecilia Heist 19/04/1996
150 BONNY Leonard – St. Cecilia Heist 19/04/1996
151 MESUERE Walter – St. Cecilia Heist 19/04/1996
152 GEORGE Hilda (Vandevelde) – vrouwenbond hoger leven 24/10/1996
153 VAN HOOF Godelieve – vrouwenbond hoger leven 20/12/1996
154 DESSEYN Germaine – vrouwenbond hoger leven 20/12/1996
155 VERHEYE André – FFKH 12/09/1997
156 d’HONDT Jeanne – FFKH 12/09/1997
157 VAN ZANDWEGHE Norbert – FFKH 12/09/1997
158 DESMEDT Willy – Heemkring CNOC IS IER 26/09/1997
159 ADRIAENSSENS Gerard – Heemkring CNOC IS IER 26/09/1997
160 LANNOY Danny – Heemkring CNOC IS IER 26/09/1997
161 SLABBINCK Marcel – KTKH 11/12/1997
162 LEBLEU Josée – KVLV Westkapelle 11/12/1997
163 VANDEPITTE Firmin – museum Sincfala 11/12/1997
164 BRAET Paul – museum Sincfala 11/12/1997
165 LARBOUILLAT Jacques – museum Sincfala 11/12/1997
166 BALLEGEER Johan – museum Sincfala 11/12/1997
167 COSTERS Simonne – KVLV Westkapelle 11/12/1997
168 VANTORRE Prosper – St. Cecilia Heist 30/03/1998
169 SCHOTTE Gabrielle – KAV Knokke 7/04/1998
170 VANDERJEUGD Angèle – KAV Knokke 7/04/1998
171 VANDIERENDONCK André – St. Cecilia Heist 7/04/1998
172 WESTYN Chritiane – KAV Knokke 7/04/1998
173 ROTSAERT Rita – KAV Knokke 7/04/1998
174 ALLARY Rita – KAV Knokke 7/04/1998
175 ROSSEEL Esther – KAV Knokke 7/04/1998
176 GHEYLE Georges – St. Cecilia Heist 26/03/1999
177 VERBOUW Irène – KAV Westkapelle 24/09/1999
178 DEVINCK Emma – KAV Westkapelle 24/09/1990
179 DEWAEGENAERE Jeanine – KAV Westkapelle 24/09/1999
180 LIERMAN Lucrèce- KAV Westkapelle 24/09/1999
181 CASIER Yvonne – KAV Westkapelle 24/09/1999
182 BOI Jenny – KAV Westkapelle 24/09/1999
183 DELOVE Gustaaf – KBG Westkapelle 22/10/1999
184 VAN QUATHEM Charles – KBG Knokke 5/11/1999
185 SLEGERS Aline – KAV Heist 11/08/2000
186 DECLERCK Lieve – KAV Heist 11/08/2000
187 DESMIDT André – Heist Leeft 15/09/2000
188 VAN EECKHOUTTE Harold – Heemkring CNOC IS IER 22/09/2000
189 COSTERS Simonne – KVLV Westkapelle 2001
190 BRAET Gilberte – KAV Heist 2002
191 VANTORRE Lucie – KAV Heist 2002
192 PYCKAVET- GHYSELBRECHT – Markant 2003
193 WILLAERT-WIERS Paula – Ziekenzorg Knokke 2003
194 REUBENS Marie-Jeanne – Ziekenzorg Knokke 2003
195 DECOSTER Denise – Kint – Ziekenzorg Knokke 2003
196 ROTSAERT Rita – Ziekenzorg Knokke 2003
197 DEVISCH Manu – Ziekenzorg Knokke 2003
198 BEAUSART Maurice – KWB Heist 8/05/2004
199 VERHEYE André – FFKK 2004
200 FOCKENIER Daniel – FFKK 2004
201 SLABBINCK Clement – KBG Knokke 2004
202 DHONT Rachel – KBG Knokke 2004
203 VERBOUW Palmire – KBG Westkapelle 2003
204 VIAENE Augustus – KBG Westkapelle 2003
205 DANNEELS Camilla – KBG Westkapelle 2003
206 VANTIEGHEM Achiel – KBG Westkapelle 2004
207 OVERSTRAETE Dirk – Heemkring CNOC IS IER 2005
208 POISSONNIER Annie – Davidsfonds Knokke 2005
209 MARTENS Mieke – KAV Knokke 2005
210 BEARELLE Marie-Claire – KAV Knokke 2005
211 DE BLAERE Nicole – KAV Knokke 2005
212 TEMMERMAN Emmie – KAV Knokke 2005
213 VERMEERSCH Anette KAV Heist 2006
214 DESECK Arlette – KAV Heist 2006
215 PINTELON Christa – KTKH 1/04/2006
216 SEGAERT Dominique – KTKH 1/04/2006
217 DEROO Dora – KTKH 1/04/2007
218 VLAEMINCK Lieve – KTKH 1/04/2007
219 DE VLIEGHE Gerard – Duinzangers 6/10/2007
220 VANTORRE Laura – Duinzangers 6/10/2007
221 VERSTRAETE Pierre – Schaakclub Zeepaard 2007
222 CASIER Rose – Gezinsbond Knokke 18/10/2008
223 STUBBE Jozef – Gezinsbond Knokke 18/10/2008
224 UTTERWULGHE Bryan – Heyst Leeft 18/10/2009
225 TIMMERMAN Dirk – KTKH 2009
226 VERWEE Francine – KTKH 2009
227 SAVELS Georges – Open Conactclub 2010
228 SEGAERT Greta – KAV Heist 2010
229 VANTOURNHOUT José – KAV Heist 2010
230 LIEVENS Magda – KTKH 2010
231 SUVEE Gilbert – Kon. Harm. De Zeegalm 2010
232 VERMEERSCH Alberic – Kon. Harm. De Zeegalm 2010
233 VERGAUWEN Liliane 2011
234 VAN KERREBROECK Maria 2011
235 VANDECASTEELE Elisabeth – KAV Knokke 2011
236 DE GROOTE Georgette – KAV Knokke 2011
237 DE GROOTE Lisette – KAV Knokke 2011
238 CLAEYS Madeleine – KAV Knokke 2011
239 DEBUCK Denise – KAV Knokke 2011
240 PAUWAERT Hubertine – KAV Knokke 2011
241 NAESSENS Linda – KAV Knokke 2011
242 VAN BRUSSEL Gerarda – KAV Knokke 2011
243 FAILLIE Luc -Davidsfonds Westkapelle 2012
244 STUBBE Johan – Davidsfonds Westkapelle 2012
245 KERCKHOF Anne-Mie – KVLV Westkapelle 2013
246 BEAUSAERT Lisette – KVLV Westkapelle 2013
247 PROPHETE Patrick – St. Cecilia Heist 2013
248 BONTE Gisèle – KVLV westkapelle 2013
249 LYBAERT Erna (Emma?) – KVLV Westkapelle 2013
250 VERBOUW Simonne – KVLV Westkapelle 2013
251 VAN RILLAER Luc – Kon. Harmonie De Zeegalm 2014
252 MARTENS Regine – Markant 2014
253 ENGELRELST Ronny Heyst Leeft 2014
254 DE ZUTTER Marie-Christine Heyst Leeft 2014
255 VANTORRE Dirk – Natuurpunt Afd KH 2015
256 VANTORRE Rudi – Natuurpunt Afd KH 2015
257 DE GROOTE Chris – Femma Heist 2015
258 CALLEWAERT Marie – Martine De Smoeltrekkers 2015
259 COPPENS Marc – Heliopsis 2016
260 CABOOTER Johan – Davidsfonds Westkapelle 2016
261 DAENINCK Christine – Femma Knokke 2017
262 MYLLE Jeannine – Femma Knokke 2017
263 DEVINCK Lydie – Femma Knokke 2017
264 SLABBINCK Gilberte – Femma Knokke 2017
265 MAES Fabienne – Gezinsbond Knokke 2018
266 HOOIJBERG Hella – Gezinsbond Knokke 2018
267 SNAUWAERT Eric – Heyst Leeft 2018
268 KREPS Liesbeth – Heliopsis 2018
269 VANTORRE Laura – Femma Heist 2018
270 DE VENT Rosette – Femma Heist 2018
271 VERMEERSCH Huguette – Femma Heist 2018
272 AMANDELS Elisabeth – Femma Heist 2018
273 NEYTS Godelieve – OKRA Westkapelle 2018
274 HAESEBROUCK Rachel – OKRA Westkapelle 2018
275 LANNOYE Lilly – OKRA Westkapelle 2018
276 DESMET Rita – Vrijwillige bloedgevers Heist 2018
277 BAILYU Patrick – Vrijwillige bloedgeverns Heist 2018
278 DEVOOGDT William – Vrijwillige bloedgevers Heist 2018
279 CLAEYS Jan – Vrijwillige bloedgevers Heist 2018
280 VERKEST Martin – Vrijwillige bloedgevers Heist 2018
281 VLAEMINCK Dirk – Kon. Harmonie St. Cecilia Heist 2019
282 ROGGHE Daniël – Kon. Harmonie St. Cecilia Heist 2019
283 MANNAERTS Pierre – Kon. Harmonie St. Cecilia Heist 2019
284 MAERTENS Hilaire – Kon. Harmonie St. Cecilia Heist 2019
285 JACOBS Rik – Kon. Harmonie St. Cecilia Heist 2019
286 DE RESE Lina – Kon. Harmonie St. Cecilia Heist 2019
287 BROUCKAERT Roger – Kon. Harmonie St. Cecilia Heist 2019
288 BONNY Dirk – Kon. Harmonie St. Cecilia Heist 2019
289 ANSEEUW Christiaan – Kon. Harmonie St. Cecilia Heist 2019
290 VAN DAELE Miriam – Femma Heist 2022
291 VAN HECKE Yvette – Femma Knokke 2022
292 VAN DE WALLE Patricia – Gezindsbond Knokke 2022
293 DE BOUVERE Bertrand – Scrabbleclub Ypsilon 2022
294 MERLEVEDE Yves – KTKH 2022
295 BRAET Mariette – Malino 2022
Overzicht Gouden medailles voor cultuurverdienste
1 VAN LEDE Gaston 3/11/1967
2 BULLYNCK Georges KTKH 3/11/1967
3 AERTSSEN-CLINCK Oct. KTKH 3/11/1967
4 MATTELAER Eugène Davidsfonds Knokke 3/11/1967
5 PLASSCHAERT Adrien Zeegalm Knokke 3/11/1967
6 CORNELIS Sirene Willemsfonds Knokke 24/05/1969
7 KOTEN Edward Willemsfonds Knokke 24/05/1969
8 LIEVENS Georges KTKH 24/05/1969
9 BULCKE Marie CMBV Heist 24/03/1973
10 BRAET Alice KVLV Westkapelle 24/03/1973
11 COORNAERT Alice KVLV Westkapelle 24/03/1973
12 TILLEMAN Augusta KVLV Westkapelle 24/03/1973
13 d’HOORE Lia KVLV Westkapelle 24/03/1973
14 WALGRAEVE Alois Davindsfonds Heist 24/03/1973
15 ACKX Karel DF + St. Cecilia Heist 24/03/1973
16 BOERJAN Edgard St. Cecilia Westkapelle 24/03/1973
17 DOGIMONT-ACKX Victorine KAV Heist 24/03/1973
18 VANDENBERGHE Felicia KAV Heist 24/03/1973
19 STEPMAN Antoine Cantabile 24/03/1973
20 JACOBS Jules Cantabile 24/03/1973
21 DHONDT Georges Davidsfonds Knokke 24/03/1973
22 VERCRUYSSE Gaston NCMV Westkapelle 24/03/1973
23 VAN TORRE Charles Willen is Kunnen Heist 24/03/1973
24 LELIAERT Triphon St. Cecilia Heist 24/03/1973
25 LEYSELE Omer St. Cecilia Heist 24/03/1973
26 VAN HAELEWYN Abel St. Cecilia Heist 24/03/1973
27 MONBAILLYU Maria Nat. Werk Kinderwelzijn 24/03/1973
28 RUYSSCHAERT Eric Cultuurraad 16/03/1977
29 MAERTENS Jacques Cantabile 1/02/1978
30 GHEKIERE Antoon Cultuurraad 13/11/1987
31 MUYLLAERT Hilaire KTKH 9/12/1989
32 PEIRE Luc Cultuurraad
33 DELOS André ST. Cecilia Heist 20/04/1991
34 WILLEMS Robert Cultuurraad 9/10/1991
35 VERMAEL Jacqueline Cultuurraad 30/09/1992
36 DEVREESE Gerard Cultuurraad 20/09/1993
37 DE VOCHT Juul Cultuurraad 20/09/1993
38 VAN CAILLIE Gilbert Davidsfonds Knokke 20/09/1994
39 D’HONDT André Cultuurraad 16/10/1994
40 VANDOORNE Mariette Cultuurraad 19/10/1994
41 VAN DEN BROECK Maria Heistse Klakkertjes 28/01/1996
42 BAERT Jan Amaryllis 23/06/1996
43 SLABBINCK Marcel KTKH Knokke 1997
44 WARNIER Gaspar – Cultuurraad 21/04/2000
45 SABBE Anny – Cultuurraad 21/04/2000
46 GOETHALS Michel – St. Cecilia Heist 21/04/2000
47 MESEURE Walter – Gaudeamus 21/04/2000
48 DEVOS Simonne – Le Cygne 22/09/2000
49 OPSOMER Lydie – Le Cygne 22/09/2000
50 LUTTERS Esther – Lib. Vrouwenbond 2001
51 LIEVENS Magda – KTKH Knokke 2001
52 VAN HERK Wilhelmina – KAV Heist 2002
53 ADRIAENSSENS Gerard – Cnoc is Ier 2003
54 AERNOUDTS Karel – St. Guthago 2004
55 TAVEIRNE Paul – Willemsfonds Heist Duinbergen 2004
56 VANCOILLIE Gilbert – Davidsfonds Knokke 2005
57 VERMEERCH Anette 2006
58 DESECK Arlette 2006
59 DESWARTE Anna 2012
60 HAEZEBROUCK Yvan – Cultuurraad Knokke-Heist 2015
61 STUBBE Jozef -Gezindsbond Knokke 2018
62 VENNEMAN Tony 2018
63 BRECKX André – Seniorenraad 2018
64 VERMEERSCH Fernand – Kon. Harmonie De Zeegalm 2019
65 LANNOY Danny – Canadese Bevrijdingsmars 2019
66 OVERSTRAETE Dirk – Canadese Bevrijdingsmars 2019
67 JONES Danny – For Freedom Museum 2022
68 JONES Freddy – For Freedom museum 2022